TAIWAN SEMICONDUCTOR - SMAJ13CA M2G - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 13 V, 21.5 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMAJ13CA M2G
Manufacturer: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMAJ13CA M2G
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for TAIWAN SEMICONDUCTOR - SMAJ13CA M2G - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 13 V, 21.5 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins