TAIWAN SEMICONDUCTOR - SMAJ150A M2G - TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 150 V, 266 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMAJ150A M2G
Manufacturer: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMAJ150A M2G
Product downloads
Specification for TAIWAN SEMICONDUCTOR - SMAJ150A M2G - TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 150 V, 266 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins