STMICROELECTRONICS - SMAJ154A-TR - TVS Diode, Transil SMAJ Series, Unidirectional, 154 V, 317 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMAJ154A-TR
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: SMAJ154A-TR
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - SMAJ154A-TR - TVS Diode, Transil SMAJ Series, Unidirectional, 154 V, 317 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins