STMICROELECTRONICS - SMAJ15A-TR - TVS Diode, SMAJ1 Series, Unidirectional, 15 V, 24.4 V, SMD, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMAJ15A-TR.
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: SMAJ15A-TR.
Add to Cart
Specification for STMICROELECTRONICS - SMAJ15A-TR - TVS Diode, SMAJ1 Series, Unidirectional, 15 V, 24.4 V, SMD, 2 Pins