LITTELFUSE - SMAJ170CA - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 170 V, 275 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMAJ170CA
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SMAJ170CA
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SMAJ170CA - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 170 V, 275 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins