YAGEO - SMAJ18CA/TR7 - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 18 V, 29.2 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMAJ18CA/TR7
Manufacturer: YAGEO
Manufacturer code: SMAJ18CA/TR7
Product downloads
Specification for YAGEO - SMAJ18CA/TR7 - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 18 V, 29.2 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins