BOURNS - SMAJ24A-Q - TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMAJ24A-Q
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SMAJ24A-Q
Product downloads
Specification for BOURNS - SMAJ24A-Q - TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins