DIODES INC. - SMAJ24CA-13-F - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMAJ24CA-13-F
Manufacturer: DIODES INCORPORATED
Manufacturer code: SMAJ24CA-13-F
Product downloads
Specification for DIODES INC. - SMAJ24CA-13-F - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins