MULTICOMP PRO - SMAJ26CA - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMAJ26CA
Manufacturer: MULTICOMP PRO
Manufacturer code: SMAJ26CA
Add to Cart
Specification for MULTICOMP PRO - SMAJ26CA - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins