BOURNS - SMAJ26CA-Q - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMAJ26CA-Q
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SMAJ26CA-Q
Product downloads
Specification for BOURNS - SMAJ26CA-Q - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins