MULTICOMP PRO - SMAJ26CA - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Product code:
SMAJ26CA
Manufacturer: MULTICOMP PRO
Manufacturer code: SMAJ26CA
Specification for MULTICOMP PRO - SMAJ26CA - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins