YAGEO - SMAJ30A/TR7 - TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMAJ30A/TR7
Manufacturer: YAGEO
Manufacturer code: SMAJ30A/TR7
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for YAGEO - SMAJ30A/TR7 - TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins