BOURNS - SMAJ33A-Q - TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMAJ33A-Q
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SMAJ33A-Q
  • Number of pins
Product downloads
Specification for BOURNS - SMAJ33A-Q - TVS Diode, SMAJ Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins