BOURNS - SMAJ40CA - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 40 V, 64.5 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SMAJ40CA
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SMAJ40CA
Product downloads
Specification for BOURNS - SMAJ40CA - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 40 V, 64.5 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins