BOURNS - SMAJ48CA - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 48 V, 77.4 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMAJ48CA
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SMAJ48CA
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Specification for BOURNS - SMAJ48CA - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 48 V, 77.4 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins