TAIWAN SEMICONDUCTOR - SMAJ51CA M2G - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 51 V, 82.4 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMAJ51CA M2G
Manufacturer: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMAJ51CA M2G
  • Number of pins
Product downloads
Specification for TAIWAN SEMICONDUCTOR - SMAJ51CA M2G - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 51 V, 82.4 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins