BOURNS - SMAJ58CA - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 58 V, 93.6 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SMAJ58CA
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SMAJ58CA
Product downloads
Specification for BOURNS - SMAJ58CA - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 58 V, 93.6 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins