TAIWAN SEMICONDUCTOR - SMAJ6.5CA M2G - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 6.5 V, 11.2 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMAJ6.5CA
Manufacturer: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMAJ6.5CA
Product downloads
Specification for TAIWAN SEMICONDUCTOR - SMAJ6.5CA M2G - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 6.5 V, 11.2 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins