BOURNS - SMAJ70CA - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 70 V, 113 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMAJ70CA
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SMAJ70CA
Add to Cart
Specification for BOURNS - SMAJ70CA - TVS Diode, SMAJ Series, Bidirectional, 70 V, 113 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins