BOURNS - SMAJ8.5CA-Q - TVS Diode, SMAJ-Q Series, Bidirectional, 8.5 V, 14.4 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMAJ8.5CA-Q
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SMAJ8.5CA-Q
Product downloads
Specification for BOURNS - SMAJ8.5CA-Q - TVS Diode, SMAJ-Q Series, Bidirectional, 8.5 V, 14.4 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins