STMICROELECTRONICS - SMAJ8.5CA-TR - TVS Diode, Transil SMAJ Series, Bidirectional, 8.5 V, 19.5 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMAJ8.5CA-TR
Manufacturer: STMicroelectronics
Manufacturer code: SMAJ8.5CA-TR
Product downloads
Specification for STMICROELECTRONICS - SMAJ8.5CA-TR - TVS Diode, Transil SMAJ Series, Bidirectional, 8.5 V, 19.5 V, DO-214AC (SMA), 2 Pins