LITTELFUSE - SMBJ100A - TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 100 V, 162 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMBJ100A
Manufacturer: LITTELFUSE
Manufacturer code: SMBJ100A
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for LITTELFUSE - SMBJ100A - TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 100 V, 162 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins