TAIWAN SEMICONDUCTOR - SMBJ120A M4G - TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 120 V, 193 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMBJ120A M4G
Manufacturer: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMBJ120A M4G
  • Number of pins
Product downloads
Specification for TAIWAN SEMICONDUCTOR - SMBJ120A M4G - TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 120 V, 193 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins