BOURNS - SMBJ24A-Q - TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SMBJ24A-Q
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SMBJ24A-Q
Product downloads
Specification for BOURNS - SMBJ24A-Q - TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins