BOURNS - SMBJ24CA-Q - TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMBJ24CA-Q
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SMBJ24CA-Q
Product downloads
Specification for BOURNS - SMBJ24CA-Q - TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins