BOURNS - SMBJ26A-Q - TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMBJ26A-Q
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SMBJ26A-Q
Product downloads
Specification for BOURNS - SMBJ26A-Q - TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins