DIODES INC. - SMBJ28A-13-F - TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMBJ28A-13-F
Manufacturer: DIODES INCORPORATED
Manufacturer code: SMBJ28A-13-F
Product downloads
Specification for DIODES INC. - SMBJ28A-13-F - TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 28 V, 45.4 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins