BOURNS - SMBJ33A-Q - TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMBJ33A-Q
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SMBJ33A-Q
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for BOURNS - SMBJ33A-Q - TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins