DIODES INC. - SMBJ36CA-13-F - TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMBJ36CA-13-F
Manufacturer: DIODES INCORPORATED
Manufacturer code: SMBJ36CA-13-F
Add to Cart
Specification for DIODES INC. - SMBJ36CA-13-F - TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins