YAGEO - SMBJ36CA/TR7 - TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Product code:
SMBJ36CA/TR7
Manufacturer: YAGEO
Manufacturer code: SMBJ36CA/TR7
Product downloads
Specification for YAGEO - SMBJ36CA/TR7 - TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 36 V, 58.1 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins