YAGEO - SMBJ40A/TR7 - TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 40 V, 64.5 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SMBJ40A/TR7
Manufacturer: YAGEO
Manufacturer code: SMBJ40A/TR7
Product downloads
Specification for YAGEO - SMBJ40A/TR7 - TVS Diode, SMBJ Series, Unidirectional, 40 V, 64.5 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins