YAGEO - SMBJ6.5CA/TR7 - TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 6.5 V, 11.2 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMBJ6.5CA/TR7
Manufacturer: YAGEO
Manufacturer code: SMBJ6.5CA/TR7
  • Number of pins
Product downloads
Specification for YAGEO - SMBJ6.5CA/TR7 - TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 6.5 V, 11.2 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins