TAIWAN SEMICONDUCTOR - SMBJ7.5CA M4G - TVS Diode, Transil SMBJ Series, Bidirectional, 7.5 V, 12.9 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMBJ7.5CA M4G
Manufacturer: TAIWAN SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMBJ7.5CA M4G
  • Number of pins
Product downloads
Specification for TAIWAN SEMICONDUCTOR - SMBJ7.5CA M4G - TVS Diode, Transil SMBJ Series, Bidirectional, 7.5 V, 12.9 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins