YAGEO - SMBJ85CA/TR7 - TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 85 V, 137 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SMBJ85CA/TR7
Manufacturer: YAGEO
Manufacturer code: SMBJ85CA/TR7
Product downloads
Specification for YAGEO - SMBJ85CA/TR7 - TVS Diode, SMBJ Series, Bidirectional, 85 V, 137 V, DO-214AA (SMB), 2 Pins