YAGEO - SMCJ100A/TR7 - TVS Diode, SMCJ Series, Unidirectional, 100 V, 162 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMCJ100A/TR7
Manufacturer: YAGEO
Manufacturer code: SMCJ100A/TR7
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for YAGEO - SMCJ100A/TR7 - TVS Diode, SMCJ Series, Unidirectional, 100 V, 162 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins