YAGEO - SMCJ160CA/TR7 - TVS Diode, SMCJ Series, Bidirectional, 160 V, 259 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SMCJ160CA/TR7
Manufacturer: YAGEO
Manufacturer code: SMCJ160CA/TR7
Product downloads
Specification for YAGEO - SMCJ160CA/TR7 - TVS Diode, SMCJ Series, Bidirectional, 160 V, 259 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins