YAGEO - SMCJ24A/TR7 - TVS Diode, SMCJ Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Product code:
SMCJ24A/TR7
Manufacturer: YAGEO
Manufacturer code: SMCJ24A/TR7
Product downloads
Specification for YAGEO - SMCJ24A/TR7 - TVS Diode, SMCJ Series, Unidirectional, 24 V, 38.9 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins