BOURNS - SMCJ26CA-Q - TVS Diode, SMCJ Series, Bidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Product code:
SMCJ26CA-Q
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SMCJ26CA-Q
Product downloads
Specification for BOURNS - SMCJ26CA-Q - TVS Diode, SMCJ Series, Bidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins