YAGEO - SMCJ26CA/TR7 - TVS Diode, SMCJ Series, Bidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Product code:
SMCJ26CA/TR7
Manufacturer: YAGEO
Manufacturer code: SMCJ26CA/TR7
Product downloads
Specification for YAGEO - SMCJ26CA/TR7 - TVS Diode, SMCJ Series, Bidirectional, 26 V, 42.1 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins