BOURNS - SMCJ33CA-Q - TVS Diode, SMCJ Series, Bidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMCJ33CA-Q
Manufacturer: BOURNS
Manufacturer code: SMCJ33CA-Q
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for BOURNS - SMCJ33CA-Q - TVS Diode, SMCJ Series, Bidirectional, 33 V, 53.3 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins