ON SEMICONDUCTOR - SMDA15CDR2G - TVS Diode, SMDA05C Series, Bidirectional, 15 V, 30 V, SOIC, 8 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMDA15CDR2G
Manufacturer: ONSEMI
Manufacturer code: SMDA15CDR2G
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for ON SEMICONDUCTOR - SMDA15CDR2G - TVS Diode, SMDA05C Series, Bidirectional, 15 V, 30 V, SOIC, 8 Pins