YAGEO - SMDJ30CA/TR7 - TVS Diode, SMDJ Series, Bidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SMDJ30CA/TR7
Manufacturer: YAGEO
Manufacturer code: SMDJ30CA/TR7
Product downloads
Specification for YAGEO - SMDJ30CA/TR7 - TVS Diode, SMDJ Series, Bidirectional, 30 V, 48.4 V, DO-214AB (SMC), 2 Pins