ROHM - SMF10VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 10 V, 17 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Product code:
SMF10VTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMF10VTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - SMF10VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 10 V, 17 V, SOD-123FL, 2 Pins