ROHM - SMF10VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 10 V, 17 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMF10VTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMF10VTFTR
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for ROHM - SMF10VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 10 V, 17 V, SOD-123FL, 2 Pins