ROHM - SMF11VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 11 V, 18.2 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMF11VTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMF11VTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - SMF11VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 11 V, 18.2 V, SOD-123FL, 2 Pins