ROHM - SMF12VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 12 V, 19.9 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMF12VTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMF12VTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - SMF12VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 12 V, 19.9 V, SOD-123FL, 2 Pins