ROHM - SMF13VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 13 V, 21.5 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMF13VTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMF13VTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - SMF13VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 13 V, 21.5 V, SOD-123FL, 2 Pins