ROHM - SMF14VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 14 V, 23.2 V, SOD-123FL, 2 Pins
Product code:
SMF14VTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMF14VTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - SMF14VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 14 V, 23.2 V, SOD-123FL, 2 Pins