ROHM - SMF15VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 15 V, 24.4 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMF15VTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMF15VTFTR
Product downloads
Specification for ROHM - SMF15VTFTR - TVS Diode, SMFxxVTF Series, Unidirectional, 15 V, 24.4 V, SOD-123FL, 2 Pins