ROHM - SMF17VTFTR - TVS Diode, Unidirectional, 17 V, 27.6 V, SOD-123FL, 2 Pins
Multiples: 1.0
Minimum quantity: 1.0
Product code: SMF17VTFTR
Manufacturer: ROHM SEMICONDUCTOR
Manufacturer code: SMF17VTFTR
  • Number of pins
This combination does not exist.
Add to Cart
Product downloads
Specification for ROHM - SMF17VTFTR - TVS Diode, Unidirectional, 17 V, 27.6 V, SOD-123FL, 2 Pins